Vælg kontor
Privat
Erhverv
Nyheder
Om advodan

COVID-19: ADVODAN hotline

  • 24. mar 2020

Hvis du har brug for kompleks rådgivning, hvor vi fx skal udarbejde juridiske dokumenter mm., vil rådgivningen være med honorar. Dette vil du selvfølgelig blive oplyst forinden.

Kontakt dit nærmeste ADVODAN-kontor, hvis du har brug for rådgivning.

 

 

Jylland

Sjælland

Bornholm

Brønderslev & Aalborg:

Tlf: 96 31 33 00

Mail: aalborg@advodan.dk

Glostrup København: 

Tlf: 46 14 50 00

Mail: glostrup@advodan.dk

Bornholm:

Tlf: 56 95 10 85 

Mail: bornholm@advodan.dk

Thisted:

Tlf: 97 92 28 88

Mail: thisted@advodan.dk

Helsingør:

Tlf: 49 21 21 21

Mail: helsingoer@advodan.dk

 

Toftlund & Tønder:

Tlf: 74 72 10 10

Mail: toender@advodan.dk

Holbæk / Holbæk København:

Tlf: 70 30 10 06

Mail: holbaek@advodan.com

 
 

Lyngby:

Tlf: 45 88 05 55

Mail: lyngby@advodan.dk

 
 

Lolland Falster:

Tlf: 46 14 59 00

Mail: lolland-falster@advodan.dk

 
 

Næstved:

Tlf: 55 75 85 00

Mail: naestved@advodan.dk

 
 

 Roskilde:

Tlf: 46 35 15 15

Mail: roskilde@advodan.dk

 
 

Slagelse:

Tlf: 57 86 46 00

Mail: slagelse@advodan.dk

 
 

Store Heddinge:

Tlf: 56 50 29 00

Mail: st-heddinge@advodan.dk

 
GØR SOM 12.693 ANDRE. SE MERE HER
Gør som 12.693 andre

Tilmeld dig vores nyhedsbreve og bliv opdateret på juraen i din hverdag. Vi sender ud to gange hver måned.

Når du udfylder formularen og trykker ”Ja tak, tilmeld mig nu”, giver du samtykke til, at ADVODAN sender dig nyhedsbreve med lokale arrangementer, nyheder og gode råd om jura.

ADVODAN opbevarer og benytter udelukkende de indtastede oplysninger som led i udsendelse af nyhedsbreve. Behandlingen af oplysningerne sker sikkert, fortroligt og i overensstemmelse med gældende lovgivning.

Du kan til enhver tid tilbagekalde dit samtykke og afmelde dig nyhedsbreve fra ADVODAN ved at bruge linket i bunden af nyhedsbrevet.

Læs mere om ADVODANs behandling af personoplysninger her.